پرسش و پاسخ بیماری واریس

203 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous

سلام آقای دکتر خسته نباشی خانمی ۵۴ ساله هستم دچار واریس شدید هستم هر دوتا پاهام خیلی رگهای بنفش حتی پیچ خوردگی ظاهر شد مدام سرو پا هستم هم درد شدید دارم هم سوزش پا کمکم کنید

clinic
Reply to  Anonymous

با سلام
حتماً برای بررسی شدت واریس خود و تصمیم گیری درباره درمان مناسب اقدام کنید و نگران نباشید در صورت نیاز به جراحی با وجود روشهای نوین لیزری امکان جراحی سرپایی تحت بی حسی موضعی بدون درد و خونریزی وجود داشته نیازی به مراقبت استراحت طولانی مدت و یا حمایت دیگران نداشته در همان روز مراجعه مرخص شده و در مدت زمان محدود بهبود خواهید یافت فقط باید مشاوره شده از عوامل محرک بازگشت بیماری دوری کنید.

ا

سلام ايا رگهاى عنكبوتى با ليزر إربين مى رود

clinic
Reply to  ا

با سلام
بله امروزه با وجود روش نوین لیزری امکان درمان انواع بیماری ها در هر سطح و شدتی سرپایی بدون درد و خونریزی وجود داشته جای نگرانی وجود ندارد بهتر است برای بررسی وضعیت و تصمیم گیری درباره درمان مناسب حضوری مراجعه کنید تا به درستی راهنمایی بالینی شوید.

مريم

سلام وقت بخير
من پشت زانوهام و روى ران هام و پشت گردنم و روى صورتم مويرگهاى قرمز و آبى عنكبوتى وجود داره. الان ٢٤ سالمه و از وقتى نوجوان بودم اينا وجود داشته
ميخواستم ببينم مشكل حاديه؟

clinic
Reply to  مريم

با سلام
بدون مشاهده بالینی نمیتوان درباره شدت بیماری و نیاز به درمان آن اظهار نظر کرد بهتر است برای ارزیابی وضعیت و دریافت درمان مناسب با شرایط خود هر چه زودتر اقدام کرده و زمان را از دست ندهید.

هادی

با سلام
پدر من چند سالی هست در کف پاهاش احساس سوزش سردی میکنه دکتر چند جا بردیم میگن واریسه….شبا نمیتونه بخوابه علاج کار چیه

clinic
Reply to  هادی

با سلام
باید حضوری مراجعه شود تا بیماری واریس احتمالی ایشان تحت معاینه بالینی قرار گرفته بسته به شدت و شرایط بالینی خود بیمار در باره درمان مناسب تصمیم گرفته شده تحت درمان قرار گرفته از این وضعیت بهبود یابند.

جواد

سلام من چند وقتیه واریس رفتم پا راستمه خیلی کمه تازه امروز فهمیدم حالا واس درمانش باید چکارکنم

clinic
Reply to  جواد

با سلام
برای بررسی شدت واریس ایجاد شده حضوری مراجعه کنید تا بعد از مشاهده عینی درباره درمان مناسب آن اظهار نظر شود از طرفی لازم است تا تغییرات اصلاحی در سبک زندگی خود ایجاد کرده از آویزان نگه داشتن پاها و یا نشستن و ایستادن طولانی مدت خودداری نموده هنگام خواب پاها را کمی بالاتر از سطح بدن قرار دهید و در صورت نیاز از جوراب واریس استفاده کنید.

رویا

من یک خانم ۲۲ ساله هستم
فکر‌میکنم به صورت خفیف دچار واریس شدم، که هنوز اونقدر برجسته نیست اما از نزدیک کاملا مشخصه
نمیدونم تو این مرحله امکان لیزر کردنش هست یا خیر و اینکه چقدر طول میکشه پیشرفت کنه؟

clinic
Reply to  رویا

با سلام
مدت زمان تسریع و پیشرفت بیماری بستگی به نحوه سبک زندگی شما داشته در صورتی که نکات مراقبتی را رعایت کنید می‌توانید از پیشرفت و بدتر شدن آن جلوگیری نمایید برای تعیین راهکار مناسب درمانی نیز باید معاینه بالینی شده حضوری مراجعه کنید بدون ویزیت بالینی شما نمیتوان اظهار نظر کرد و یا راهکاری توصیه نمود.

هادی

سلام یک ماهی هست که کیستم ترشح داره یک ماه داروی گیاهی مصرف کردم وراهش بسته شد ولی پشتم ورم کرده لطفا راهنمای کنید

clinic
Reply to  هادی

با سلام اگر بیماری کیست مویی در شما تایید شود هیچ یک از روشهای درمانی خانگی سنتی و دارویی به بهبود قطعی آن کمک نکرده و دیر یا زود علایم بیماری باز خواهد گشت تنها راهکار درمانی این بیماری امروز انجام جراحی خواهد بود که البته با پیشرفت علم و به روی کار آمدن روشهای نوین لیزری دیگر نیاز به انجام جراحی سخت سنتی با تیغ جراحی نداشته در همان روز مراجعه سرپایی تحت بی حسی موضعی درمان شده می توانید به خانه بازگردید و از روز بعد بدون نیاز به انجام مراقبت خاص یا پانسمان سخت و بدون نیاز… Read more »

پرستو

سلام
من ۲۳ ساله هستم و به تازگی متوجه یه رگ برجسته ی سبز رنگ پشت زانوم شدم، حداقل تا ۳ ماه دیگه نمیتونم پیگیرش بشم و خیلی نگرانم که تو این مدت شدت پیدا کنه، و این که آیا امکان داره کاملا بشه با درمان محوش کرد؟ آیا بعد از درمان امکان برگشتش هست؟
به صورت ارثی هم در خانواده ی ما واریس زیاد هست

clinic
Reply to  پرستو

با سلام
بهتر است هر چه زودتر برای بررسی وضعیت و دریافت درمان قبل از تشدید آن اقدام کرده مراجعه کنید برای رهایی کامل از این بیماری باید تغییرات مطلوب در سبک زندگی خود ایجاد کرده از نشستن یا ایستادن طولانی مدت بپرهیزید شبها حین خواب پاها کمی بالاتر باشد و از آویزان نمودن پاها بپرهیزید و از جوراب واریس استفاده کنید.

سیما

سلام پدرم بعد از پیوند کلیه از ناحیه پای چپ دچار واریس و تورم خیلی شدید شده هم رنگ پاش عوض شده و هم رگهای پا خیلی پیچ خوردگی داره ،تورم پاش به قدری شدید که توان راه رفتن رو ازش گرفته ،جوراب واریس و متکا گذاشتنم هیچ تاثیری نداشته آیا راهی هست؟

clinic
Reply to  سیما

با سلام
بله نگران نباشید برای بررسی وضعیت حضوری مراجعه کنند تا بسته به شدت بیماری واریس ایجاد شده درباره درمان ایشان تصمیم گرفته شود ممکن است نیاز به جراحی داشته باشند که البته با وجود روشهای نوین لیزری امکان جراحی سرپایی بدون درد و خونریزی نیز وجود خواهد داشت.

اعظم

سلام من روی پاهام وپشت زانورگهای واریسی تارعنکبوتی ورگها سبزدرقسمت پا دست واحساس میکنم کل بدنم درگیرواریس شده آیادرمان قطعی وجورداره؟

clinic
Reply to  اعظم

با سلام
بله نگران نباشید امروزه با وجود ابداع روشهای نوین لیزری جای نگرانی وجود نخواهد داشت و از طرفی با وجود روشهای نوین لیزری امکان درمان سخت ترین مراحل پیشرفته بیماری واریس بدون درد و خونریزی سرپایی تحت بیحسی موضعی وجود داشته امکان بهبودی و رهایی از این بیماری هست ولی باید مشاوره نیز شده تغییرات اصلاحی لازم را در سبک زندگی خود ایجاد کنید تا دچار عود نشوید.

تلفن : 00 - 000
تماس اینستاگرام