بهترین دکتر (پزشک) متخصص بواسیر یا هموروئید در تهران کیست

دکتر بواسیر

با توجه به عدم آگاهی نسبت به بیماری بواسیر یا هموروئید معمولا بیماران در انتخاب پزشک متخصص در این حوزه دچار سردرگمی میشوند و نمیدانند که بهترین پزشک برای درمان بواسیر چه کسی است و باید چه تخصصی داشته باشد؟

بنا به دلایل زیادی بسیاری از افراد چنین بیماری هایی را پنهان می کنند و حتی از مراجعه به دکتر هم واهمه دارند. خود درمانی راه غلطیست که در چنین مواردی از سوی بیماران به فراوانی دیده می شود ولی علت و ریشه ی این طرز تفکر از کجا ناشی می شود؟

نبود دکتر هموروئید خوب در این زمینه یا عدم آگاهی از روش درمان صحیح این بیماری ها ؟

هموروئید، شقاق، فیستول و کیست مویی از بیماری هایی هستند که نیاز به درمان دارند و رها کردن آنها فقط شرایط را برای فرد سخت تر می کند و پروسه ی درمان را طولانی تر. این بیماری ها مهلک و کشنده نیستند ولی می توانند کیفیت زندگی فرد را به شدت کاهش دهند و بر استرس های زندگی روزمره ی او بیفزایند.

در ابتدا که به یکی از بیماری های نشیمنگاه مانند بواسیر یا هموروئید، شقاق یا فیشر، فیستول و کیست مویی مبتلا میشویم تشخیص آنها از یکدیگر برایمان سخت است و میتوانیم در قدم اول به پزشک متخصص داخلی مراجعه کنیم. البته اگر بتوانیم در همان ابتدا به یکی از پزشکان متخصص جراحی عمومی مراجعه کنیم بهتر است چونکه در صورت نیاز به درمان با لیزر و جراحی بتوانیم مراحل درمان را از ابتدا با همین پزشک ادامه دهیم.

فراموش نکنید تشخیص و درمان بواسیر یا هموروئید هم نیازمند تخصص است و هم نیازمند تجربه و هر پزشکی نمی تواند در زمینه ی آن اظهار نظر کند.

چه زمانی به پزشک (دکتر) متخصص بواسیر یا هموروئید مراجعه کنیم؟

شاید پذیرش معاینه‌ی مقعد برای شما بسیار سخت باشد. بسیاری افراد به علت ترس و خجالت خود مدت ها بیماری هموروئیدخود را پنهان می کنند تا وضعیت بیماری شان به شرایط وخیمی می رسد. اما فراموش نکنید که سلامتی شما با ارزش ترین مسئله است. اگر از روش های درمان خانگی برای درمان بواسیر خود پاسخ مثبتی نگرفتید و با گذشت چند روز همچنان درد و خونریزی شما ادامه داشت یعنی بواسیر شما در حال پیشرفت است و باید به پزشک متخصص یا دکتر بواسیر مراجعه کنید. رها کردن چنین وضعیتی یعنی بدتر شدن بواسیر شما و سخت تر شدن درمان آن.

پزشک هنگام معاینه ی بواسیر شما چه سوالاتی از شما خواهد پرسید؟

دکتر متخصص هموروئید ابتدا درباره ی عادت های غذایی و نحوه ی سبک زندگی روزانه ی شما سوالاتی می پرسد که بهتر است صادقانه به همه ی آنها پاسخ دهید؛ این سوالات صرفا به منظور تشخیص دقیق تر مشکل است مانند اینکه:

  • چقدر در طول روز آب می نوشید؟
  • چقدر در رژیم غذایی روزانه ی خود فیبر مصرف می کنید؟
  • چقدر ورزش می کنید؟
  • وضعیت و دفعات اجابت مزاج شما در طول روز چگونه است؟

دکتر برای تشخیص بواسیر چگونه شما را معاینه می کند؟

دکتر بواسیر

پزشک متخصص یا دکتر بواسیر، پس از پرسش های خود از شما می خواهد که به آرامی دراز بکشید تا مقعد شما را معاینه کند. این یک معاینه ی کاملا روتین و عادی برای تشخیص مشکل شماست و هیچ ترس و خجالتی ندارد پس آرام باشید و با پزشک همکاری کنید. در این مرحله پزشک از شما می خواهد در همان حالت خوابیده، در وضعیت های مختلفی قرار بگیرید تا کاملا مقعد شما را از نظر وجود علایم و نشانه های بواسیر ارزیابی کند. پزشک شما ممکن است برای بررسی دقیق تر با کمک دستکش و کمی ژل روان کننده داخل مقعد شما را هم معاینه ی انگشتی کند تا اگر بواسیر شما از نوع داخلی است به وجود آن پی ببرد. گاهی ممکن است برای تشخیص دقیق تر مساله و علت آن جهت رد سایر علت های احتمالی، از روش هایی مانند سیگموئیدوسکوپی و کولونوسکوپی هم استفاده کند.

تا مدتها تنها روش درمان قطعی چنین بیماری هایی انجام عمل جراحی بود. این عمل یکی از سخت ترین انواع عمل جراحی به شمار می آمد و همین میل بیماران را به درمان به شدت کاهش می داد.

درمان بیماری های مقعدی شامل طیف وسیعی از تجارب، مهارت ها، دانش و تخصص است و چیزی نیست که هر پزشکی بتواند در رابطه با تشخیص و درمان آن اظهار نظر کند. بیماری های مقعدی حوزه ای تخصصی و فوق العاده مهم در دنیای پزشکیست که به پزشک می آموزد بیماری های مقعدی چرا و چگونه ایجاد می شوند و راه درمان آن چیست؟

برای درمان بواسیر به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

اگر برای درمان بیماری های مقعدی خود به دنبال یک پزشک متخصص خوب و با تجربه هستید و اگر می خواهید مشکلات خود را بدون درد و خونریزی ناشی از عمل جراحی برای همیشه به پایان برسانید دکتر بیژن عابدیان یکی از معتبرترین نام ها در این زمینه است.

تعیین نوبت در کمترین زمان

جهت تعیین نوبت و مشاوره با همکاران ما، می توانید از طریق شماره درج شده با ایران کلینیک در ارتباط باشید.

جناب آقای دکتر بیژن عابدیان با سالها تخصص و تجربه در زمینه ی تشخیص و درمان انواع بیماری های بواسیر، شقاق، فیستول و کیست مویی دارای بورد تخصصی جراحی و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند و یکی از بهترین متخصص ها در  زمینه ی بیماری های مقعدی که تجارب ارزشمندی را در زمینه ی درمان انواع این بیماری ها داراست.

ما می دانیم که معاینه ی مقعد برای هیچ کسی خوشایند نیست. در چنین شرایطی که درد و خونریزی امور روزمره ی زندگی بیماران را مختل کرده است پیدا کردن یک دکتر خوب و قابل اعتماد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.   

ایران کلینیک مجموعه ای متشکل از بهترین تیم پزشکی متشکل از پزشکان متخصص آقا و خانم و مجهز به آخرین تجهیزات درمانی بیماری های مقعدی است که زیر نظر بهترین پزشک متخصص با استفاده از روش هایی نوین و پیشرفته مانند لیزر درمانی سبک نوینی از درمان بیماری های مقعدی را ایجاد کرده است.    

ادعای بهترین متخصص بودن و داشتن بهترین کلینیک در تهران در کلام جز ادعایی بیش نیست . داشتن صدها مورد درمان موفق و بدون بازگشت مجدد بیماری و از آن بالاتر کسب بالاترین درصد رضایت بیماران و مراجعین به کلینیک ما گواهیست بر اینکه ایران کلینیک یکی از بهترین کلینیک های تخصصی در زمینه ی تشخیص و درمان انواع بیماری های مقعدی است و اگر ما ادعای بهترین بودن و متفاوت بودن را داریم گواهی بالاتر از بیان در دست ماست.  

دنیای پزشکی دنیای مسئولیت های بزرگ است. اخلاق و موازین پزشکی حکم می کند که حفظ اسرار و پرونده ی پزشکی بیمار مهم ترین وظیفه ی یک پزشک است و حفظ جان و سلامتی او بالاترین رسالتش.

برای مجموعه ی ما ارزشمندترین آرمان بازگرداندن سلامتی شماست.

پرسش و پاسخ درباره بهترین متخصص بواسیر در تهران

11 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
بینام

دکتر من ۲۷ سالمه و حدود دو ساله که درگیر بواسیرم ولی اصلا روم نمیشه که برای معاینه به دکتر مراجعه کنم از طرفیم حس میکنم که وضعم داره بدتر میشه و هرچه سریع تر باید درمان بشم ولی خب خجالت میکشم. الان راه حلتون چیه

masoume

سلام دکتر من یه بار از پشت رابطه داشتم و یه چیزی برآمده از داخل مقعدم به بیرون ایجاد شده که خیلی قلمبه نیست یعنی که بخوام بگم بواسیره ولی خب وقتی دست میزنم حس میکنم یچیزی بین بواسیر و زگیله چکار باید کنم الان؟

محمدی

سلام من یه بار در مطب دکتر بالیزرعمل شدم ولی یک سال بعد برگشت چه کار کنم

زیبا رحیمی

سلام. من حدوده دو سال شایدم ی سال روی چین خوردگی مقعدم ی توده کوچیک ک زیاد مشخص نیست همراه باسوزش خارش شدیده . بنظرتون این چ نوع بیماریه

امیر

باسلام، من حدود ۶ ماه هست که بواسیر دارم و پماد و روش های خونگی رو امتحان کردم ولی از بین که نرفته بزرگتر هم شده و جدیدا هم بیرون میمونه. هیچ راهی غیر از لیزر برای دارمان نداره؟ دکتر جان لطفا پاسخ بده

م الف
Reply to  clinic

سلام خانمی هستم ۶۹ ساله در سال ۸۲ تحت جراحی لیزری هموروئید قرار گرفتم و با رعایت اصول بهداشتی تا کنون مشکلی نداشتم اخیرا تحت جراحی خارج کردن رحم و تخمدانها و پیامد آن ۳۵ جلسه پرتو درمانی که پس از انجام ۲۴ جلسه دچار سوختگی در ناحیه لگن و دهانه مقعد شدم و به تجویز پزشک رادیوتراپیست با توقف پرتو درمانی به مدت ۹ روز و تجویز شیاف آنتی هموروئید و مزالازین و پماد هیدروکورتیزون تا حدودی درمان شدم مجددا به تشخیص پزشک رادیوتراپیست معالجم ۱۱ جلسه پرتو درمانی را ادامه دادم و در حال حاضر دهانه مقعد جوش… Read more »

تلفن : ۰۲۱۸۶۰۸۴۹۶۱ - ۰۹۱۹۸۷۷۰۲۸۴
تماس واتساپ اینستاگرام