بهترین دکتر متخصص بواسیر یا هموروئید در تهران کیست؟

دکتر بواسیر

با توجه به عدم آگاهی نسبت به بیماری بواسیر یا هموروئید معمولا بیماران در انتخاب پزشک متخصص در این حوزه دچار سردرگمی میشوند و نمیدانند که بهترین پزشک برای درمان بواسیر چه کسی است و باید چه تخصصی داشته باشد؟ در این مطلب با معرفی بهترین دکتر بواسیر در تهران می توانید نسبت به درمان و بهترین شیوه آن اقدام نمایید.

دکتر بواسیر کیست؟

بهترین دکتر بواسیر یا پزشک متخصص بواسیرکسی است که دارای تجربه فراوان در زمینه معاینه و درمان این بیماری بوده و بیمار را با کمترین درد وآسیب بهبود می بخشد.

متاسفانه بنا به دلایل زیادی بسیاری از افراد چنین بیماری هایی را پنهان می کنند و حتی از مراجعه به دکتر هم واهمه دارند. خود درمانی راه غلطیست که در چنین مواردی از سوی بیماران به فراوانی دیده می شود ولی علت و ریشه ی این طرز تفکر از کجا ناشی می شود؟ نبود دکتر هموروئید خوب در این زمینه یا عدم آگاهی از روش درمان صحیح این بیماری ها ؟

هموروئید، شقاق، فیستول و کیست مویی از بیماری هایی هستند که نیاز به درمان اساسی و پزشکی دارند و رها کردن و عدم درمان آنها فقط شرایط را برای فرد سخت تر می کند و پروسه ی درمان را طولانی تر. این بیماری ها مهلک و کشنده نیستند ولی می توانند کیفیت زندگی فرد را به شدت کاهش دهند و بر استرس های زندگی روزمره ی او بیفزایند.

در ابتدا که به یکی از بیماری های نشیمنگاه مانند بواسیر یا هموروئید، شقاق یا فیشر، فیستول و کیست مویی مبتلا میشویم تشخیص آنها از یکدیگر برایمان سخت است و میتوانیم در قدم اول به پزشک متخصص داخلی مراجعه کنیم. البته اگر بتوانیم در همان ابتدا به یکی از پزشکان متخصص جراحی عمومی مراجعه کنیم بهتر است چراکه در صورت نیاز به درمان با لیزر و جراحی بتوانیم مراحل درمان را از ابتدا با همین پزشک ادامه دهیم.

فراموش نکنید تشخیص و درمان بواسیر یا هموروئید هم نیازمند تخصص است و هم نیازمند تجربه و هر پزشکی نمی تواند در زمینه ی آن اظهار نظر کند. بنابراین دکتر بواسیر کسی است که با داشتن مهارت، شناخت کافی، تجربه به طورکامل با انواع بواسیر خارجی و داخلی آشنا بوده و بتواند شیوه های مختلف درمانی را بررسی نماید.

برای درمان بواسیر به چه دکتری مراجعه کنیم؟

اگر برای درمان بیماری های مقعدی خود به دنبال یک پزشک متخصص خوب و با تجربه هستید و اگر می خواهید مشکلات خود را بدون درد و خونریزی ناشی از عمل جراحی برای همیشه به پایان برسانید ایران کلینیک یکی از معتبرترین نام ها در این زمینه است.

مجموعه ایران کلینیک با سالها تخصص و تجربه در زمینه ی تشخیص و درمان انواع بیماری های بواسیر، شقاق، فیستول و کیست مویی دارای بورد تخصصی جراحی و عضو هیئت علمی دانشگاه می باشد و بهترین متخصص ها در  زمینه ی بیماری های مقعدی در این مجموعه فعالیت دارند.

ما می دانیم که معاینه ی مقعد برای هیچ کسی خوشایند نیست. در چنین شرایطی که درد و خونریزی امور روزمره ی زندگی بیماران را مختل کرده است پیدا کردن یک دکتر خوب و قابل اعتماد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.   

ایران کلینیک مجموعه ای متشکل از بهترین تیم پزشکی متشکل از پزشکان متخصص آقا و خانم و مجهز به آخرین تجهیزات درمانی بیماری های مقعدی است که زیر نظر بهترین پزشک متخصص با استفاده از روش هایی نوین و پیشرفته مانند لیزر درمانی سبک نوینی از درمان بیماری های مقعدی را ایجاد کرده است.    

ادعای بهترین متخصص بودن و داشتن بهترین کلینیک در تهران در کلام جز ادعایی بیش نیست . داشتن صدها مورد درمان موفق و بدون بازگشت مجدد بیماری و از آن بالاتر کسب بالاترین درصد رضایت بیماران و مراجعین به کلینیک ما گواهیست بر اینکه ایران کلینیک یکی از بهترین کلینیک های تخصصی در زمینه ی تشخیص و درمان انواع بیماری های مقعدی است و اگر ما ادعای بهترین بودن و متفاوت بودن را داریم گواهی بالاتر از بیان در دست ماست.  

تعیین نوبت در کمترین زمان

جهت تعیین نوبت و مشاوره با همکاران ما، می توانید از طریق شماره درج شده با ایران کلینیک در ارتباط باشید.

دنیای پزشکی دنیای مسئولیت های بزرگ است. اخلاق و موازین پزشکی حکم می کند که حفظ اسرار و پرونده ی پزشکی بیمار مهم ترین وظیفه ی یک پزشک است و حفظ جان و سلامتی او بالاترین رسالتش.

چه زمانی به دکتر بواسیر یا هموروئید مراجعه کنیم؟

شاید پذیرش معاینه‌ی مقعد برای شما بسیار سخت باشد. بسیاری افراد به علت ترس و خجالت خود مدت ها بیماری هموروئیدخود را پنهان می کنند تا وضعیت بیماری شان به شرایط وخیمی می رسد. اما فراموش نکنید که سلامتی شما با ارزش ترین مسئله است.

اگر از روش های درمان خانگی برای درمان بواسیر خود پاسخ مثبتی نگرفتید و با گذشت چند روز همچنان درد و خونریزی شما ادامه داشت یعنی بواسیر شما در حال پیشرفت است و باید به پزشک متخصص یا دکتر بواسیر مراجعه کنید. رها کردن چنین وضعیتی یعنی وخیم تر شدن بواسیر شما و سخت تر شدن روش درمان آن.

پزشک متخصص بواسیر هنگام معاینه چه سوالاتی از شما میپرسد؟

دکتر متخصص هموروئید ابتدا درباره ی عادت های غذایی و نحوه ی سبک زندگی روزانه ی شما سوالاتی می پرسد که بهتر است صادقانه به همه ی آنها پاسخ دهید؛ این سوالات صرفا به منظور تشخیص دقیق تر مشکل است مانند اینکه:

  • چقدر در طول روز آب می نوشید؟
  • چقدر در رژیم غذایی روزانه ی خود فیبر مصرف می کنید؟
  • چقدرورزش می کنید؟
  • وضعیت و دفعات اجابت مزاج شما در طول روز چگونه است؟
  • شغل شما چیست؟
  • آیا در طول روز بی تحرک یا به صورت نشسته اید؟

نحوه معاینه و تشخیص هموروئید توسط دکتر بواسیر چگونه است؟

پزشک متخصص یا دکتر بواسیر، پس از پرسش های خود از شما می خواهد که به آرامی دراز بکشید تا مقعد شما را معاینه کند. این یک معاینه ی کاملا روتین و عادی برای تشخیص مشکل شماست و هیچ ترس و خجالتی ندارد پس آرام باشید و برای بهبود خود با پزشک همکاری کنید.

در این مرحله پزشک از شما می خواهد در همان حالت خوابیده، در وضعیت های مختلفی قرار بگیرید تا کاملا مقعد شما را از نظر وجود علایم و نشانه های بواسیر ارزیابی کند. پزشک شما ممکن است برای بررسی دقیق تر با کمک دستکش و کمی ژل روان کننده داخل مقعد شما را هم معاینه ی انگشتی کند تا اگر بواسیر شما از نوع داخلی است به وجود آن پی ببرد. گاهی ممکن است برای تشخیص دقیق تر مساله و علت آن جهت رد سایر علت های احتمالی، از روش هایی مانند سیگموئیدوسکوپی و کولونوسکوپی هم استفاده کند.

تصویر دکتر بواسیر

تا مدتها تنها روش درمان قطعی چنین بیماری هایی انجام عمل جراحی بود. این عمل یکی از سخت ترین انواع عمل جراحی به شمار می آمد و همین میل بیماران را به درمان به شدت کاهش می داد.

درمان بیماری های مقعدی شامل طیف وسیعی از تجارب، مهارت ها، دانش و تخصص است و چیزی نیست که هر پزشکی بتواند در رابطه با تشخیص و درمان آن اظهار نظر کند. بیماری های مقعدی حوزه ای تخصصی و فوق العاده مهم در دنیای پزشکیست که به پزشک می آموزد بیماری های مقعدی چرا و چگونه ایجاد می شوند و راه درمان آن چیست؟

برای مجموعه ی ما ارزشمندترین آرمان بازگرداندن سلامتی شماست.

پرسش و پاسخ درباره بهترین دکتر بواسیر در تهران

55 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
سمانه43

ببخشید برای بواسیر به چه دکتری مراجعه کنیم؟

مهدی

سلام اقای دکتر من ۶سال پیش جراحی کردم هموروئیدمو الان دوباره همون علائمو اذیت شدنا بلکه بیشتر اومده سراغم . دکتر هموروئید خوب میخوام تو تهران که اینو از ریشه درمان کنه

محمدحسین

دکتر میشه یه راهنمایی کنید من بدونم باید چیکار کنم؟ دمه مقعدم یه گوشت دراورده البته یه وقتایی هست یه وقتایی نیست چیکارش کنم

افشین

سلام خسته نباشید من دنبال یه راه درمان بواسیرم که جراحی نداشته باشد ممکن است دکتر خوبی برای بواسیر به من معرفی کنید که بدون جراحی من رو درمان کنند؟

مهتاب

بهترین دکتر لیزر بواسیر در تهران کیه؟ ممکنه راهنمایی کنید من میخوام از شیراز بیام تهران

امیر حسین

حدودا ۳ماه بواسیر داشتم خیلی هم علائمم حاد بود طوری که خون از مقعدم میومد رفتم گشتم یه دکتر بواسیر پیدا کردم اما لیزر انجام نمیداد شما لیزر میکنید؟

مهران

یه دکتر بواسیر خوب بهم معرفی کنید که بهم مشاوره هم بده که چیکار کنم

محمد رضوانی

من چند وقت پیش یه سری علائم داشتم که رفتم دکتر عمومی گفت بواسیره و باید بری پیش دکتر بواسیر تا برات جراحیش کنه باید به کدوم دکتر مراجعه کنم؟

غلامی

دکتر بواسیر خوب تو کرج سراغ دارید ؟ من بواسیر گرید ۴ دارم

M&f

سلام
آیا بعد از لیزر بواسیر،سوزش و خارش مقعد از بین خواهد رفت

تلفن : 00 - 000
تماس اینستاگرام